wip   Witamy na Wydziale Inżynierii Produkcji
Menu

20-612 LUBLIN, ul. Głęboka 28
tel. (+81) 531 96 60, fax. (+81) 531 96 69




Katedra Inżynierii Środowiska i Geodezji

20-069 Lublin, ul. Kr. St. Leszczyńskiego 7
tel. 81-532-06-44, fax 81-532-06-44
e-mail: kiksig@up.lublin.pl
Kierownik: prof. dr hab. Krzysztof Jóźwiakowski, profesor badawczo-dydaktyczny
tel. 81-532-06-44
e-mail: krzysztof.jozwiakowski@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

  • prof. dr hab. Oleksandr Dorozhynskyy, profesor dydaktyczny, tel. 81-524-81-21
    e-mail: adorozhynskyy@hotmail.com / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • prof. dr hab. Karol Noga, profesor dydaktyczny, tel. 81-532-06-44
    e-mail: rmknoga@cys-kr.edu.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej

Profesorowie uczelni

  • dr hab. inż. Przemysław Leń, profesor uczelni badawczo - dydaktyczny, tel. 81-534-81-35
    e-mail: przemyslaw.len@up.lublin.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr hab. inż. Michał Marzec, profesor uczelni badawczo - dydaktyczny, tel. 81-524-81-28
    e-mail: michal.marzec@up.lublin.pl / Laboratorium Analityki Wód i Ścieków

Adiunkci

  • dr inż. Wojciech Cymerman, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-524-81-67, 81-524-71-38
    e-mail: wojciech.cymerman@uwm.edu.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr inż. Magdalena Gizińska-Górna, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-23
    e-mail: madziagizinska@tlen.pl / Zakład Inżynierii Ekologicznej
  • dr hab. inż. Antoni Grzywna, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-71-43
    e-mail: antoni.grzywna@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii Ekologicznej
  • dr hab. Alina Kowalczyk-Juśko, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-24
    e-mail: alina.jusko@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii Ekologicznej
  • dr hab. inż. Andrzej Mazur, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-28
    e-mail: amazur70@op.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr Kamil Nieścioruk, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-524-81-23
    e-mail: kamil.niescioruk@up.lublin.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr inż. Radomir Obroślak, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-524-81-67
    e-mail: radomir.obroslak@up.lublin.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr inż. Paweł Postek, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-524-71-38
    e-mail: posti85@o2.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr inż. Roman Rybicki, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-524-81-28
    e-mail: roman.rybicki@up.lublin.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr Artur Serafin, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-71-39
    e-mail: artur.serafin@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii Ekologicznej
  • dr inż. Żanna Stręk, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81 524-81-23
    e-mail: zanna.krol@up.lublin.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • dr inż. Tomasz Zubala, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-47
    e-mail: tomasz.zubala@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii Ekologicznej

Asystenci

Wykładowcy

  • mgr inż. Justyna Gabryszuk, wykładowca, tel. 81-524-81-23
    e-mail: justyna.gabryszuk@up.lublin.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • mgr inż. Arkadiusz Malik, wykładowca, tel. 81-532-81-24
    e-mail: sanitmal@onet.pl / Zakład Inżynierii Ekologicznej

Pozostali pracownicy

  • dr Ryszard Brodowski, specjalista inżynieryjno-techniczny , tel. 81-531-97-12
    e-mail: ryszard.brodowski@up.lublin.pl / Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej
  • mgr inż. Waldemar Kitta, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-532-06-44 / Laboratorium Analityki Wód i Ścieków
  • dr inż. Agnieszka Listosz, starszy technik, tel. 81-524-81-23
    e-mail: agnieszka.listosz@up.lublin.pl / Laboratorium Analityki Wód i Ścieków
  • mgr inż. Agnieszka Micek, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-532-06-44
    e-mail: agnieszka.micek@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii Ekologicznej
  • dr inż. Aneta Pytka-Woszczyło, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-524-81-23
    e-mail: anetapytka@poczta.fm / Laboratorium Analityki Wód i Ścieków
  • dr inż. Grzegorz Wyrykowski, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-532-06-44
    e-mail: grzegorz.wyrykowski@up.lublin.pl / Laboratorium Analityki Wód i Ścieków

Profesorowie emerytowani

  • prof. dr hab. Stanisław Pałys, prof.emerytowany, tel. 81-524-81-23