banner
banner
Menu

Witamy na stronie!

« wstecz

Szanowni Państwo,
w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, dotyczącą ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, organizatorzy Międzynarodowego Sympozjum Studenckich Kół Naukowych oraz Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów uprzejmie informują o przeniesieniu wydarzenia na kwiecień 2021 r.

Dokładna data wydarzeń będzie przedstawiona w oddzielnym komunikacie.

Jednocześnie informuję, że prace dotyczące procesu wydawniczego książek streszczeń oraz monografii przebiegają zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Zostaną one opublikowane jako element „Jubileuszu 65-lecia Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”.

 


                                                                                    Z wyrazami szacunku w imieniu Organizatorów

                                                                                    prof. dr hab. Marek Babicz
                                                                                    Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych
                                                                                    Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

 

 

 

Szanowni Państwo,


w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce dotyczącą ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, organizatorzy Międzynarodowego Sympozjum Studenckich Kół Naukowych oraz Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów uprzejmie informują o odwołaniu konferencji w terminie 2 kwietnia 2020 r. i przeniesieniu ich na termin we wrześniu br. Dokładna data wydarzeń będzie przedstawiona w oddzielnym Komunikacie dostępnym na stronie konferencji.


Jednocześnie informuję, że prace dotyczące procesu wydawniczego książki streszczeń oraz monografii przebiegają zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Termin nadsyłania rozdziału w monografii upływa dnia 27.03.2020 r.
 


Z wyrazami szacunku w imieniu Organizatorów

prof. dr hab. Marek Babicz
Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

 

 

 

ZAPROSZENIE

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy młodych naukowców do wzięcia udziału w Międzynarodowym Sympozjum Studenckich Kół Naukowych oraz Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów organizowanym pod hasłem "Środowisko-Roślina-Zwierzę-Produkt" przez  Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w dniu 2 kwietnia 2020 r.

 

Międzynarodowe Sympozjum Studenckich Kół Naukowych jest skierowane do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia. Celem jest prezentacja aktywności badawczej w Studenckich Kołach Naukowych oraz wymiana poglądów, doświadczeń i praktycznej wiedzy.

 

Ogólnopolska Konferencja Doktorantów jest kierowana do doktorantów kształcących się na studiach 3. stopnia i w Szkołach Doktorskich. Celem Konferencji jest prezentacja działalności badawczej doktorantów, którzy będą również mogli zapoznać się z działalnością naukowo-badawczą prowadzoną w krajowych jednostkach naukowych oraz podjąć dyskusję na temat aktualnych problemów naukowych w Polsce i na świecie.

 

Uczestnicy będą mogli zreferować wyniki swoich prac naukowych lub przedstawić je w postaci posterów. Obrady Sympozjum będą prowadzone w 7. sekcjach tematycznych: Agrobioinżynierii, Medycyny Weterynaryjnej, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki, Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, Inżynierii Produkcji, Nauk o Żywności i Biotechnologii, Biologii Środowiskowej. Konferencja Doktorantów ma charakter interdyscyplinarny. W ramach Sympozjum i Konferencji przewidujemy publikację doniesień naukowych, rozdziałów w monografii oraz oryginalnych prac naukowych.

 

Kolejne informacje dotyczące Międzynarodowego Sympozjum Studenckich Kół Naukowych i Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów zostaną przesłane w Komunikacie I, a szczegółowe wiadomości zostaną podane na niniejszej stronie internetowej.

 

Będziemy wdzięczni za przekazanie niniejszego zaproszenia Studentom i Doktorantom, oraz innym osobom zainteresowanym organizowanym przez nas wydarzeniem.

 

Z wyrazami szacunku w imieniu Organizatorów

 

prof. dr hab. Marek Babicz

Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

 

 

 

 

[ KOMUNIKAT 1 ]