[ MENU DODATKOWE ]


DLA BIZNESU: Aktualności - usługi, oferta, sprzedaż, etc...

02.10.2012

 

W związku z organizacją  przez Ochotnicze Hufce Pracy i UP w Lublinie Wojewódzkiego Forum Młodzieży chcielibyśmy zaprosić zainteresowane Firmy i Instytucje do udziału w tym przedsięwzięciu.

 

Podczas Wojewódzkiego Forum Młodzieży mają Państwo możliwość zaprezentowania się i przekazania informacji dotyczące działów Firmy, stanowisk pracy i oczekiwań, jakie powinni spełniać potencjalni kandydaci, którzy ubiegają się o możliwość odbycia stażu czy praktyk (udział w targach pracy, praktyk i staży jest bezpłatny zarówno dla wystawców jak i dla zwiedzających).

 

Forum odbędzie 22 października 2012r. w budynku Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Akademickiej 15 w godz. 10.00-13.00.

 

Firmy zainteresowane bezpłatnym udziałem jako wystawca w targach pracy zapraszamy do  nadsyłania zgłoszeń do 12 października 2012r. i w tym celu kontakt z p. Katarzyną Nowak, pośrednikiem pracy PPP OHP (tel. 81 752 31 29; mail:ppp.leczna@ohp.pl).

 

Kwestionariusz Zgłoszeniowy _2012Targi Pracy-Forum Młodzieży

 

Uczestnikami i grupą docelową Forum są studenci lubelskich uczelni oraz młodzież klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych, a także zainteresowani młodzi ludzie szukający pomysłu na własną karierę zawodową.

 

Szersze informacje na stronach Biura Karier Studenckich.

 


« wstecz